Hlavní nabídka
Navigácia

Lipa

Cena s DPH - 24,64 €/bal., 9,13 € / m2

Rozmery 25x270x0,8 cm (š x d x v), 4ks v balení (2,7m2).
Dodávajú sa len po celých baleniach.

Rozmery a ceny príslušenstva STAR interiérové obklady.

Interiérový obklad LIPA je možný použiť na steny i stropy. Je odolný voči vlhku - vhodný aj do kúpeľní. Má rýchlu a jednoduchú inštaláciu (pero-drážka). Môžete ho aj nalepiť na vyrovnaný povrch, čo sa často využíva pri umakartových bytových jadrách. Obklad vytvára bezšvíkové povrchy, ktoré sa dobre udržujú. Obklady sú ideálne pre širokú škálu použitia v interiéroch, ako sú obklady stien (ale aj stropov) napríklad v bytoch, kanceláriách, čakárňach, ordináciách, recepciách, kuchyniach, kúpeľniach, a pod.

Interiérový plastový obklad STAR má systém pero-drážka pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu, pripevňuje sa najčastejšie na drevený rošt. Používa sa na steny aj stropy, odolný voči vlhku, tj. vhodný aj do kúpeľní. Interiérové obklady vytvárajú, na rozdiel od keramických či kamenných obkladov bezšvíkové povrchy, ktoré sa ľahko udržiavajú v čistote, sú ľahké a ľahko sa prispôsobujú aj atypickým rozmerom či tvarom.

Interiérový obklad má široký výber dokončovacích profilov, ktoré slúžia k ideálnemu vzhľadu obloženia a to aj pri inštalácii obkladu do oblúka.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk

Dokumenty


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika