Hlavná nabídka
Navigácia

Rady a tipy

Premýšľali sme, ako Vám ešte viac uľahčiť výber a nákup tovaru a jeho následnú montáž. Výsledkom je táto sekcia "Rady a tipy", v ktorej zhrňujeme rôzne postupy montáže, rady, ako vybrať ten správny materiál a mnoho ďalších informácií.


Ukážka realizácií odvetrávaných fasádnych obkladov

Dôležitým prvkom, na ktorý je dobré pri inštalácii odvetrávané fasády pamätať, sú zábrany v hornej a dolnej časti proti vniknutiu a uviaznutiu vtákov, prípadne netopierov. Odporúčame použiť fasádne vetracie profily.

Čítajte viac


Korok hit medzi materiálmi

Pri výstavbe, rekonštrukciách aj zariaďovaní chceme najlepšiu kvalitu za najprimeranejšiu cenu. Tento požadovaný pomer sa týka aj stavebných a konštrukčných materiálov, ktoré sa využívajú na každom kroku. Spomedzi všetkých možností, ktoré sa dostávajú na trh, sa o slovo hlási korok, použiteľný aj v

Čítajte viac


Plastove fasádne obklady

Neskĺznuť do omietkovej rutiny a zabezpečiť dlhú životnosť celej fasády aj na miestach, ktoré si vyžadujú extrémnu odolnosť. Túto požiadavku splnia kompozitné materiály, ktoré odolávajú bez zmeny farebnosti či tvaru dažďu, mrazom, striedaniu teploty, slnku i vetru.

Čítajte viac


Korkove izolácie

Prírodné materiály Vám poskytnú kontakt s prírodou a zároveň nimi dosiahnete významné tepelné úspory a pozitívneho prínosu pre Vaše zdravie. Výnimočné vlastnosti majú korkovej izolácie, ktoré Vám budú dobre slúžiť desiatky rokov.

Čítajte viac


Korkové nástreky - nový, univerzálny materiál

Korkové nástreky - nový, univerzálny materiál Korková zmes je nový, moderný materiál, ktorý je novinkou na slovenskom trhu. Využitie pre korkový nástrek nájde každý, či už renovujete fasádu, strechu alebo terasu. Korkovú zmes využijete kdekoľvek.

Čítajte viac


Plastové palisády a obrubníky

Záhrada, či už je vytvorená v akomkoľvek štýle, vždy si zaslúži našu starostlivosť, veď v nej nachádzame relaxáciu a toľko žiadaný pokoj. Môžeme sa v nej oddať príjemnému rozjímaniu, pokojnému odpočinku alebo zaháľaniu.

Čítajte viac


Korok - prírodný izolačný materiál!

Korok izoluje ako tepelne tak aj akusticky. Má samohasiace vlastnosti a vzhľadom k tomu pri spaľovaní nevznikajú žiadne toxické plyny ani chloridy. Korok má tiež veľmi priaznivý koeficient starnutia, to znamená, že izolačná hodnota korku sa časom takmer vôbec neznižuje na rozdiel od iných alter.

Čítajte viac


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací